bylinky, čaje, koreniny, liečivé maste a oleje bylínný sirup repík lekársky 560 g

Prepáčte, na stránke e-shop pracujeme, takže sa môže stať, že niektoré metriky nebudú fungovať správne.  Teraz si kúpte naše skvelé produkty v predajni, alebo si ich objednajte cez formulár. Ďakujeme.

čo je nové?    obchod  bylinné sirupy    bylinný sirup  repík lekársky 560 g

Repík lekársky, bylinný sirup 560 g 

Herbár                                                                                             Viac výrobkov z repíka  

hmotnosť: 560g

€ 11,75

Bylinný sirup z repíka lekárskeho bol vyrobený klasickou metódou studenej mecerácie pripravenej vňate repíka lekárskeho vo vode a jemnej pasterizácie. Napriek tomu, že samotná bylina má vysoký obsah trieslovín so zvieravým účinkom, sirup je lahodný s charakteristickou chuťou a typickou farbou. 

Repíkový sirup podporuje imunitný systém, tlmí vnútorné zápalové procesy- v dýchacom aj tráviacom trakte, hlavne pri zápaloch ľadvín a močových ciest. Obsahuje cukor a tak ho neodporúčam ľuďom s poruchou tvorby inzulínu, lebo zvyšuje hladinu cukru v krvi. Je vhodný pre deti pri zápaloch hrdla a dýchacích ciest. Sirup nie je zahusťovaný, prifarbovaný. pre dosiahnutie stability sirup bol sirup stabilizovaný sorbanom.  

Pri zápalových procesoch podávajte polievkovú lyžičku sirupu po jedle tri krát denne. 

Vyskúšajte:  Zalejte dve polievkové lyžice sirupu 2 dcl vriacej vody a získate rýchly a lahodný bylinný čaj.

bylínný sirup repík lekársky 560 g bylinky, čaje, koreniny, liečivé maste a oleje