bylinky, čaje, koreniny, liečivé maste a oleje červená repa, čerstvá. dom byliniek

Prepáčte, na stránke e-shop pracujeme, takže sa môže stať, že niektoré metriky nebudú fungovať správne.  Teraz si kúpte naše skvelé produkty v predajni, alebo si ich objednajte cez formulár. Ďakujeme.

čo je nové?    obchod    čerstvá zelenina   červená repa čerstvá

Červená repa čerstvá

herbár

€ 0,69/kg 

V súčasnej dobe sa intenzívne skúma vplyv dusičňanov a dusitanov v listoch a koreni na tvorbu nádorových buniek. Odporúčame užívanie červenej repy len ľuďom zo zdravými obličkami a to len v jedno či maximálne dvojtýždňových kúrach na podporu celkovej imunity. Ďalej odporúčam červenú repu ľuďom s postihnutím kardiovaskulárneho systému - dusík v koreni červenej repy zosilňuje steny ciev a žíl a tým zabraňuje vzniku a rozširovaniu varixov. Červená repa je mimoriadne účinná pre správnu činnosť nervového systému, pri ochrane pred Alzheimerovou chorobou a celkovou podporou kognitívneho myslenia. Chcete vedieť viac?

Vedeli ste?

Zaujímavé je pozorovanie stád oviec, ktoré sa na dennej báze prikrmovali červenou repu. Zistil sa zvýšený výskyt obličkových kameňov zložených s kyseliny močovej, kyseliny fosforečnej a vápnika. Preto odporúčame užívanie červenej repy jedno či dvojtýždňových kúrach. Výnimku tvoria alternatívne alebo adjuvantné terapie rakoviny.

prečítajte si

PREČO LIEČIVÉ BYLINKY            Používaním liečivých bylín pri liečbe, podpornej liečbe alebo prevencii získate možnosť lepšie poznať svoje telo, identifikovať prípadné hrozby a tlmiť možné kontraindikácie vzhľadom k nízkym koncentráciám účinných zložiek v bylinách.  Celý článok

bylinky, čaje, koreniny, liečivé maste a oleje