bylinky, čaje, koreniny, liečivé maste a oleje domáca vegeta jemná - zeleninové ochucovadlo, 155 g, dom byliniek

Všetky fajnové lahôdky z Domu byliniek pre vás pripravuje, mieša a pečie pani Elenka

čo je nové?    obchod    domáca vegeta jemná,  155 g

Domáca vegeta jemná  zeleninové ochucovadlo

  1. hmotnosť balenia: 155 g

  2. viac zeleninových ochucovadiel

€ 7,50 

Zloženie

mrkva koreň, petržlen koreň, petržlen vňať, zeler koreň, cibuľa, poor, cesnak, kel, kaleráb, kapusta, ligurček

Nepostrádateľná príloha k polievkam a omáčkam. Domáca vegeta jemná z Domu byliniek obsahuje sušenú zeleninu usušenú v našej sušiarni. Neobsahuje glutaman. Obsah zeleniny - 100% obsah soli - O%. My nepredávame soľ vo vrecku. Jemná konzistencia umožňuje dochucovať jedlá finálne, pred, alebo počas podávania jedál na stôl.

Myslíte niekedy na to?

Uvažovali ste niekedy nad tým, ako chutí čistý zeleninový vývar bez glutamanu, čiže bez vegety, ktorú dostanete kúpiť v obyčajných obchodoch? Bude sa vám to zdať prázdne a bez chuti, ale v skutočnosti je to autentická chuť zeleninového vývaru, ktorú varili naše babičky a ich babičky.  

Aby bolo jasné, nič proti glutamanu, ak by bol prírodný. Ale to čo sa nachádza v regálovej vegete, je syntetický glutaman, a ten už pre naše zdravie problémom je.

Naša vegeta umocní vo vašom zeleninovom vývare  autentickú chuť zeleniny bez falošných syntetických prísad. Chcete? Vyskúšajte.

prečítajte si

PREČO LIEČIVÉ BYLINKY            Používaním liečivých bylín pri liečbe, podpornej liečbe alebo prevencii získate možnosť lepšie poznať svoje telo, identifikovať prípadné hrozby a tlmiť možné kontraindikácie vzhľadom k nízkym koncentráciám účinných zložiek v bylinách.  Celý článok

domáca vegeta jemná - zeleninové ochucovadlo, 155 g, dom byliniek bylinky, čaje, koreniny, liečivé maste a oleje