bylinky, čaje, koreniny, liečivé maste a oleje jablko čistá prírodná šťava 1050 g

Prepáčte, na stránke e-shop pracujeme, takže sa môže stať, že niektoré metriky nebudú fungovať správne.  Teraz si kúpte naše skvelé produkty v predajni, alebo si ich objednajte cez formulár. Ďakujeme.

čo je nové?    výrobky     100% ovocné šťavy    jablko, 100% prírodná šťava  1050 g

Jablko, 100% prírodná šťava 1050 g  Herbár                                                                                               Viac výrobkov z jablka

hmotnosť : 1050 g

€ 5,95

Táto jablková šťava je vyrobená lisovaním ručne krájaných jabĺk za studena. Jablká sú spracované aj so šupkou, v šťave je preto vyšší podiel vlákniny. Okrem príjemného osvieženia vám jablková šťava pomôže prečistiť oganizmus. Jablková šťava obsahuje vysoký podiel kyselín a antioxidantov, ktoré chránia vaše bunky proti stárnutiu. Pravidelný príjem pol litra jablkovej šťavy denne dokáže znížiť podiel zlého cholesterolu až o polovicu a výrazne tak znižuje riziko srdcovo cievnych príhod. Samozrejme pri dodržiavaní základnej diéty a obmedzení príjmu cukrov, tukov a alkoholu. Jablková šťava ďalej obsahuje vitamíny A,E a C, minerály draslík, fosfor, horčík, vápnik, železo, mangán. Väščí podiel vlákniny spôsobuje usadeniny na dne fľašky čo nie je na závadu. Pred otvorením odporúčam potriasť fľaškou. Po otvorení skladujte pri teplote do 6 C a skonzumujte do 3 dní.

Jablková šťava je konzervovaná šetrnou pasterizáciou pri teplote do 35 C a balená v originálnych patentných sklenených, ktorých cena je započítaná do ceny produktu.  Fľašku je možné vrátiť do kamenného obchodu a bude vám vrátená záloha vo výške 2,50 €.

jablko čistá prírodná šťava 1050 g bylinky, čaje, koreniny, liečivé maste a oleje