bylinky, čaje, koreniny, liečivé maste a oleje kozobrada masť 160 g

Prepáčte, na stránke e-shop pracujeme, takže sa môže stať, že niektoré metriky nebudú fungovať správne.  Teraz si kúpte naše skvelé produkty v predajni, alebo si ich objednajte cez formulár. Ďakujeme.

čo je nové?    obchod    maste  kozobrada lúčna, masť  160 g

Kozobrada, bylinná masť z lupeňov Kozobrady 160 g                                            Herbár                                                                                     Viac výrobkov z kozobrady 

obsah: 160 g

€ 29,75

Masť z kozobrady lúčnej obohatená o repík a materinu dúšku je macerovaná v repíkovom oleji. Je účinná pri liečbe kožných dermatit, atopických ekzémov, bercových vredov a psoriáz. Masť nanesieme na postihnutú, suchú alebo začervenalú pokožku a jemne rozotrieme. Masť z kozobrady je účinná aj pri dermatitídach a psoriatických nálezoch na pokožke hlavy. Masť bola vyrobená šetrnou maceráciou bez použitia chemických látok. Vaša pokožka masť dobre prijme a tak sa dostanú do tela všetky účinné látky.  Masť odporúčam používať aj na každodennú intímnu hygienu.

Zloženie: Kozobrada lúčna kvet(Tragopogon pratensis), Repík lekársky,(Agrimonia eupatoria), Materina dúška, (Thymus serpyllum), repíkový olej, včelí vosk.

kozobrada masť 160 g bylinky, čaje, koreniny, liečivé maste a oleje