bylinky, čaje, koreniny, liečivé maste a oleje kukurica blizny 60 g, prírodná lekáreň, čaje proti močovým kameňom, čaje na obličky, dom byliniek

čo je nové?    obchod   bylinné čaje jednozložkové    kukurica blizny, sypaný bylinný čaj 60 g

Kukurica  blizny

  1. Hmotnosť balenia: 60 g
  2. Herbár
  3. Viac výrobkov z kukurice 

€ 7,45

Toto balenie obsahuje 60 g kukuričných blizien [stigma maydis] S našimi najlepšími odporúčaniami užívajte kukuričné blizny, ak sú pripravené ako horúcovodný macerát ako silný prírodný antioxidant, ako diuretikum na zvýšenie výdaja moču, na zvýšenie výdaja kália pri hyperkalcémii, ako antidepresívum. Používajte vodný macerát pri hyperglykémii, ako detox na pečeň a obličky a pri poruche metabolizmu lipidov na zníženie plazmatických lipidov, ako sú triglyceridy, celkový cholesterol, estery cholesterolu a fosfolipidy.      

Príprava, dávkovanie a užívanie: 4 g sušených kukuričných blizien zalejte horúcou vodou [3 dcl] a nechajte macerovať 15 min. Macerát sceďte a vypite. Blizny sú vhodné na konzumáciu, nevyhadzujte ich. Užívajte pred jedlom, 3 x denne. 

Upozornenie: Pri užívaní viacerých bylín a bylinných zmesí s diuretickým účinkom a zaradení kukuričných blizien do jedálnička je riziko polyúrie. Preto sa radšej poraďte so skúseným bylinkárom.

kukurica blizny 60 g, prírodná lekáreň, čaje proti močovým kameňom, čaje na obličky, dom byliniek bylinky, čaje, koreniny, liečivé maste a oleje