bylinky, čaje, koreniny, liečivé maste a oleje kukuričné vločky 175 g

čo je nové?   výrobky   bylinné-obilné-zeleninové-múky   kukuričné vločky 175 g

kukuričné vločky

HERBÁR TU                                                                                                  VIAC VÝROBKOV Z KUKURICE TU       

hmotnosť: 175 g

€ 0,89

Zloženie: kukurica

Kukuričné vločky sa vyrábajú extrudáciou kukuričnej krupice. Obsahujú významné množstvo minerálov, hlavne horčík, zinok a selén, čo sú mimoriadne dôležité minerály pri udržiavaní obranyschopnosti organizmu a imunitného systému. Kukuričné vločky sú bohaté na škrob (až 60%), tuky a bielkoviny. Neobsahujú lepok, Organizmus nepotrebuje produkovať tráviace enzýmy vo veľkom rozsahu. Pri konzumácii stravy bez lepku, mám na mysli nielen ľudí intolerantných na lepok, pocítite celkovú úľavu organizmu, prirovnal by som to k výstupu na vysokohorskú chatu pod rysmi, kde v polovici výstupu odhodíte náklad. Strava bez lepku zvyšuje odolnosť, znižuje nadúvanie a zefektívňuje trávenie, vytratia sa migrény a neurózy, ustúpia bolesti kĺbov. 

Kukuričné vločky sú ideálne na zhusťovanie polievok a omáčok. Sú vhodné na prípravu kaše s pridaním medu a kakaa, Pridáva sa do jogurtu, sirupov a cereálii. 

kukuričné vločky 175 g bylinky, čaje, koreniny, liečivé maste a oleje