bylinky, čaje, koreniny, liečivé maste a oleje kukuričný olej 500 ml, tx, dom byliniek

Prepáčte, na stránke e-shop pracujeme, takže sa môže stať, že niektoré metriky nebudú fungovať správne.  Teraz si kúpte naše skvelé produkty v predajni, alebo si ich objednajte cez formulár. Ďakujeme.

čo je nové?   výrobky    oleje-za-studena-lisované    kukuričný olej 500 ml, tx

Kukuričný olej 500 ml, tx    

Herbár ►                                                                                                

Obsah: 500 ml

€ 04,19

Panenský rastlinný olej lisovaný za studena z kukuričných klíčkov  obsahuje významné množstvo nenasýtených mastných kyselín, ďalej tokoferolov, karotenoidov, flavonoidov a  fytosteroly - stigmasterol, kampesterol a beta-sitosterol, ďalej  koenzým Q10, vitamíny E a K. Kukuričný olej bráni vzniku rakoviny, udržuje zdravé srdce, je protizápalový, udržuje stabilnú hladinu cukru v krvi, udržuje zdravý mozog, udržuje zdravú pokožku. Je vhodné používať ho najmä v studenej kuchyni- do šalátov,  na finálnu úpravu omáčok a polievok. Vzhľadom na svoje teraputické účinky je vhodné užívať ho po lyžičkách ako výživový doplnok. Tento olej vás nesklame ani v teplej kuchyni. Bod prepálenia je 220 C takže na ňom v pohode vypražíte, či ufritujete obaľované rezne, fašírky alebo hranolky. Je vhodný do fritéz, keď nielenže nemusíte olej meniť po každom použití, ale podľa všeobecnej mienky tento olej nevstrebáva vône z upravovaných jedál, takže môžete striedať fritovanie hranoliek, rýb alebo bravčového mäsa a môžete vychutnávať pôvodnú chuť a vôňu.

zloženie: 100% panenský rastlinný olej z kukuričných klíkov lisovaných za studena

Panenský olej z kukuričných klíčkov  podporuje regeneráciu a hydratáciu pokožky vďaka kyseline linolovej a vitamínu E. Spolu s olejom zo šípkových semienok patria tieto oleje k najviac hydratačným olejom a sú používané v kozmetike.

kukuričný olej 500 ml, tx, dom byliniek bylinky, čaje, koreniny, liečivé maste a oleje