bylinky, čaje, koreniny, liečivé maste a oleje lopúch koreň-bylinný čaj 60 g

Prepáčte, na stránke e-shop pracujeme, takže sa môže stať, že niektoré metriky nebudú fungovať správne.  Teraz si kúpte naše skvelé produkty v predajni, alebo si ich objednajte cez formulár. Ďakujeme.

čo je nové?    obchod   bylinné-čaje-jednozložkové  lopúch väčší koreň, sypaný bylinný čaj 60 g

Lopúch väčší, koreň, 60 g                      Herbár                                                                               Viac výrobkov z lopúcha

hmotnosť: 60 g

€ 5,75

Koreň lopúcha má významný obsah antibakteriálnych a protizápalových látok. Je preto prirodzené, že je často využívaný pri potláčaní príznakov rôznych dermatitíd, ako sú ekzémy, akné, či psoriázy, tiež hnisavé vyrážky a ďalej účinne pomáha pri uhrovitosti, mastnej pokožke a svrbiacich vyrážkach. Obsahuje látky, ktoré pomáhajú proti vypadávaniu vlasov, podporuje tiež rast nových vlasov a výborný je aj na lupiny a mastné vlasy.

Vysoko oceňované sú antibakteriálne a upokojujúce účinky rastliny, z ktorej extrakt je všestranným liečivom kožných problémov, akými sú napríklad ekzém, akné či psoriáza. Výťažok z lopúchového koreňa je považovaný za afrodiziakum. Hovorí sa o ňom, že stimuluje vzrušenie a sexuálne funkcie. Okrem toho tiež dokáže napraviť pokazené trávenie, ktoré je všeobecným základom zdravia.

lopúch koreň-bylinný čaj 60 g bylinky, čaje, koreniny, liečivé maste a oleje