bylinky, čaje, koreniny, liečivé maste a oleje Materina dúška, hloh obyčajný, tinktúra 40 %, 200 ml, dom byliniek

Prepáčte, na stránke e-shop pracujeme, takže sa môže stať, že niektoré metriky nebudú fungovať správne.  Teraz si kúpte naše skvelé produkty v predajni, alebo si ich objednajte cez formulár. Ďakujeme.

čo je nové?   obchod    tinktúry     tinktúra materina dúška hloh, 40% 200 ml

Materine kvapky s hlohom, 40%, 200 ml    Herbár                                                                                           Viac výrobkov z materinej dúšky  

obsah: 200 ml,  alkohol: 40%

€ 29,75  

Táto tinktúra bola vyrobená technológiou trojnásobnej macerácie  vňate materinej dúšky a listov a plodov hlohu obyčajného v 40% alkohole. Prvá macerácia začala v júli 2020 a tretia skončila v decembri júli 2021. Macerát bol následne prefiltrovaný a 2 mesiace zrel. V januári 2022 bol macerát opäť prefiltrovaný a balený. 

Tinktúra z hlohu a materinej dúšky priaznivo pôsobí na stabilizáciu  frekvencie srdcového tepu, znižovanie tlaku a pôsobí upokojujúco.  predlžuje reakčný čas a čiastocne utlmuje pozornosť.

Zloženie: Materina dúška vňať, hloh obyčajný plod a,listy [thymus serpillum, creteagus leavigata,  biely alkohol 40%

Príprava: 15 až 20 kvapiek tinktúry  (cca kávová lyžička) zmiešajte v 3 dcl  vlažnej vody a vypite. Užívajte max tri krát denne.

Materina dúška, hloh obyčajný, tinktúra 40 %, 200 ml, dom byliniek bylinky, čaje, koreniny, liečivé maste a oleje