bylinky, čaje, koreniny, liečivé maste a oleje repík lekársky masť so živicou 160 g

Prepáčte, na stránke e-shop pracujeme, takže sa môže stať, že niektoré metriky nebudú fungovať správne.  Teraz si kúpte naše skvelé produkty v predajni, alebo si ich objednajte cez formulár. Ďakujeme.

čo je nové?   obchod    maste   repík lekársky, masť so živicou 160 g

Repík, bylinná masť so živicou 160 g             Herbár                                                                                    Viac výrobkov z repíka 

obsah: 160 g

€ 19,75

Repíková masť so živicou je vyrobená technológiou opakovanej macerácie  starostlivo ošetrených nadzemných častí repíka lekárskeho v oleji s pridaním včelieho vosku a prírodnej jedľovej živice, ktorá dodáva tejto masti príjemnú vôňu. Repík lekársky je ľudovo nazývaný aj boží bič alebo kráľ byliniek. Masť z repíka lekárskeho obsahuje katechínové triesloviny, kyselinu kremičitú, glykozidy, silíce a amid kyseliny nikotínovej a má silný protizápalový, zvieravý a sťahujúci účinok. Ľudská pokožka túto masť veľmi dobre prijme a po vmasírovaní na postihnuté miesto sa účinné látky repíka lekárskeho dostanú pod kožu a do tkaniva. Po otvorení obalu naneste na postihnuté miesto.

repík lekársky masť so živicou 160 g bylinky, čaje, koreniny, liečivé maste a oleje