bylinky, čaje, koreniny, liečivé maste a oleje sirup púpava kvet 500 ml, bylinné sirupy. dom byliniek

Prepáčte, na stránke e-shop pracujeme, takže sa môže stať, že niektoré metriky nebudú fungovať správne.  Teraz si kúpte naše skvelé produkty v predajni, alebo si ich objednajte cez formulár. Ďakujeme.

čo je nové?    obchod    bylinné sirupy  púpavový sirup. 500 ml

Púpavový sirup    

  1. Obsah:    500 ml

  2. herbár

  3. viac výrobkov z kurkumy

  4. viac bylinných sirupov

€ 19,75

Zloženie:  Kurkuma koreň (curcuma longa)
cukor, klinčeky, citrón, voda.

Tento kurkumový sirup nie je žiadna sladká vodička zafarbená na oranžovo. Je to poctivý sirup s výnimočnými zdravotnými účinkami. V jednej fľaške sa nachádza 320 ml čistej šťavy vylisovanej z koreňa kurkumy. Pri intenzívnej terapii, napríklad pri akútnych zápaloch gastrointestinálneho traktu, zápalu močových ciest, pri poruche funkcie obličiek asociovanej so zápalom alebo pri akútnych artritídach vydrží tento sirup 7 dní.

Príprava nápojov a užívanie:

Polievkovú lyžičku sirupu z koreňa kurkumy zalejte vlažnou vodou a nechajte vychladnúť.  Opakujte maximálne tri krát denne po jedle.Neužívajte bez zriedenia vodou.

Mali by ste vedieť

Ikonický liečivý koreň kurkumy je azda jedna z najviac používaných bylín v tradičnej historickej medicíne. Tentokrát vo forme sirupu prináša vďaka svojim významným antioxidačným a protizápalovým účinkom benefity pri liečení
artritíd a porušených kĺbov spojených so zápalom. Pridali sme aj klinčeky, aby sme posilnili  schopnosť potláčať zápal a tlmiť bolesť. Používajte pri zápaloch tenkého a hrubého čreva a pri kúrach na posilnenie imunity.

Naše odporúčanie

Pri intenzívnych terapiách zmiešajte v pomere 1/1 kurkumový a zázvorový sirup,. napríklad 25 ml kurkumy a 25 ml zázvoru, zalejte horúcou vodou, pridajte citrónovú šťavu a  med a opakujte 3 x denne.

sirup púpava kvet 500 ml, bylinné sirupy. dom byliniek bylinky, čaje, koreniny, liečivé maste a oleje