bylinky, čaje, koreniny, liečivé maste a oleje štítna zlaza, bylinná zmes 60 g

Prepáčte, na stránke e-shop pracujeme, takže sa môže stať, že niektoré metriky nebudú fungovať správne.  Teraz si kúpte naše skvelé produkty v predajni, alebo si ich objednajte cez formulár. Ďakujeme.

čo je nové?    obchod    bylinné čajové zmesy  štítna žľaza, bylinná zmes  60 g

Štítna žľaza, bylinná zmes, 60 g      

hmotnosť: 60 g

€ 6,95

Štítna žľaza produkuje hormóny tyroxín, trijódtyronín a kalcitocín, hormóny ovplyvňujúce látkovú výmenu v telových bunkách a hladinu vápnika v krvi. Bylinný čaj na podporu funkcii štítnej žlazy užívajte pri symptómoch naznačujúcich nedostatok, resp prebytok niektorých z uvedených minerálov, t.j. pri vyčerpanosti a nespavosti, pri trasení rúk, pri návaloch a nadmernom potení a pri celkovom nedostatku energie.

Zloženie: Srdcovník obyčajný (Leonurus cardiaca) Praslička poľná (Equisetum arvense), Materina dúška (Thymus vulgaris) Zázvor, Repík lekársky Agrimonia Eupatoria), Žihľava dvojdomá (Urtica dioica),  Rebríček obyčajný (Achillea millefolium). Slez lesný (Malva silvestris) 

Príprava záparu a užívanie: Zápar z 5 až 7 g čajovej zmesy- polovica polievkovej lyžice na šálku vriacej vody nechať vyluhovať 15 minút, prípadne  chvíľu povariť a užívať 5 krát denne.

štítna zlaza, bylinná zmes 60 g bylinky, čaje, koreniny, liečivé maste a oleje