bylinky, čaje, koreniny, liečivé maste a oleje Zatúlaný drevorubač, 235 g, dom byliniek

Prepáčte, na stránke e-shop pracujeme, takže sa môže stať, že niektoré metriky nebudú fungovať správne.  Teraz si kúpte naše skvelé produkty v predajni, alebo si ich objednajte cez formulár. Ďakujeme.

čo je nové?    obchod    bylinné zmesi natural    zatúlaný drevorubač 265 g

Zatúlaný drevorubač, bylinná zmes 265 g    Herbár                                                                             

hmotnosť: 265 g

€ 13,75

Všeobecné informácie

Občas sa stane, že naši zákazníci nedokážu uniesť niektoré chute liečivých bylín. Nebudeme menovať, ale napríklad koreň puškvorca, list alebo plod bazy chabzdy, list trnky, vňať zemedymu ...všetko napríklad bylinky s horkou chuťou, ktoré sú také prospešné pre pečeň. Naša reakcia je klasická. Prečo by to mali chutiť, keď to lieči.

Tak či tak, rozhodli sme sa namiešať bylinné vzorce, ktoré budú krásne rozvoniavať, chutiť a samozrejme aj liečiť, pokiaľ je to možné. Bylinný vzorec Zatúlaný drevorubač vznikol presne takto. Zalejte si zatúlaného drevorubača horúcou vodou a potom už len počkajte, kým odovzdá vôňu a chuť do vášho bylinkového čaju pre chvíle pohody.

Príprava na dve šálky bylinného čaju:  15 g bylinnej zmesi zalejte 6 dcl vriacej vody a nechajte macerovať 5 minút. Potom sceďte, pridajte med a pár kvapiek citrónu a lahodný bylinný čaj je pripravený. 

Zloženie:  Trnka, plod, šípka plod, ostružina černica listya stonky, mäta kučeravá, divé jablko, lipa kvet, imelo, zázvor

Zatúlaný drevorubač, 235 g, dom byliniek bylinky, čaje, koreniny, liečivé maste a oleje