bylinky, čaje, koreniny, liečivé maste a oleje

Prepáčte, na stránke e-shop pracujeme, takže sa môže stať, že niektoré metriky nebudú fungovať správne.  Teraz si kúpte naše skvelé produkty v predajni, alebo si ich objednajte cez formulár. Ďakujeme.

čo je nové?    obchod    sušená zelenina   zeler rezaný 105 g

Zeler rezaný, sušená zelenina     

hmotnosť: 105 g

€ 8,75  

Sušený zeler tvorí základ našich koreniacich zmesí, vrátane domácej vegety. Nemusíme pripomínať, že zeler bol sušený šetrne, pri teplotách do 50 C po dobu 3 dní, takže si zachoval všetky aromatické a chuťové vlastnosti. 

Používanie sušeného zeleru, tak ako aj inej sušenej zeleniny nie je v našej  malej krajinke tradíciou. Výnimku tvorí používanie zmesi sušenej zeleniny, pomletej na prášok, obohatenej o glutaman a soľ, ktorá zmes sa  rozpustí v polievke.  Zmesi, o ktorej píšeme sa  hovorí vegeta, a okrem iného je hrubou urážkou každého poctivého kuchára a každej svedomitej a zodpovednej gazdinky, sa v našej malej krajinke predá pozoruhodne mnoho tisíc kilogramov.  Preto je dôležité, aby nový majiteľ tohto balenia sušeného zeleru po prvých možných nezdaroch v domácej rodinnej kuchyni nezahodil varechu do kúta. Naopak, hľadáme kreatívnych ľudí, ktorí budú vymýšľať nové postupy, hľadať najlepšie možné receptúry. Pokiaľ sa vidíte v tejto skupinke, ste profesionál, alebo domáci šéfkuchár, my vám môžeme sľúbiť, že niektoré nami vyskúšané receptúry , ktoré obsahujú sušený zeler, skutočne stoja za to.  Veľa úspechov vo vašej kuchyni želáme.

bylinky, čaje, koreniny, liečivé maste a oleje