bylinky, čaje, koreniny, liečivé maste a oleje bylinná masť na platničky a kĺby, 160 g

čo je nové?    obchod    bylinné maste   bylinná masť na platničky a kĺby 160 g

Platničky a kĺby         bylinná masť        

Zloženie

Ľubovník bodkovaný (Hypericum perforatum), Repík lekársky (Agrimonia eupatoria), včelí vosk, slnečnicový olej

Ľubovník bodkovaný je bohatý na triesloviny a silice, rastlinné farbivá hypericín a hyperozid, éterické oleje, hyperformín, kyseliny a vitamín C.

Kedy používať masť platničky a kĺby?

Bylinná masť na platničky a kĺby s účinnými látkami z ľubovníka a repíka je vhodná pri reumatických opuchoch a zápaloch. Uľavuje bolestiam chrbta a kĺbov. Odporúčam použiť na masáž medzistavcových platničiek a uvoľnenie nervov, ktoré vychádzajú z chrbtice. Použite tiež pri roztrúsenej skleróze. Masť platničky kĺby je obľúbená pri breussovej masáži, ktorá uvoľňuje telesné i psychické blokády. Masť má schopnosť preniknúť do hlbokých štruktúr, a tak uvoľniť svalstvo a regenerovať medzistavcové platničky. Blahodarne pôsobí aj na nervový systém. Breussovou masážou chrbtice sa odďaľujú stavce od seba, aby platnička mala dostatok miesta. Platničky vplyvom  hypericínu zväčšia svoj objem a tým uvoľnia tlak na nervový systém.

Zvýšte pozornosť

Nepoužívajte masť Platničky a kĺby  v prípade, že bude vaša pokožka vystavená priamemu slnečnému svitu. Nepoužívajte masť Platničky a kĺby v prípade, že užívate antidepresíva, antivirotiká alebo antitrombotické lieky.

bylinná masť na platničky a kĺby, 160 g bylinky, čaje, koreniny, liečivé maste a oleje