bylinky, čaje, koreniny, liečivé maste a oleje bylinný olej chrbát, platničky kĺby 125 ml, olej ľubovník bodkovaný, breussova masáž

čo je nové?    obchod    bylinné oleje   bylinný olej chrbát, platničky kĺby, extra koncentrovaný, 125 ml

Chrbát, platničky kĺby  bylinný olej

€ 21,75

zloženie: ľubovník bodkovaný, (Hypericum perforatum), slnečnicový olej.

Olej je vyrobený technológiou opakovanej 2 násobnej studenej macerácie starostlivo ošetrenej vňate ľubovníka bodkovaného v slnečnicovom oleji.

Ľubovník bodkovaný je bohatý na triesloviny a silice, rastlinné farbivá hypericín a hyperozid, éterické oleje, hyperformín, kyseliny a vitamín C. Vo všeobecnosti platí názor, že olej z ľubovníka pomáha pri zápalových ochoreniach platničiek. Je nevyhnutnou súčasťou breussovej masáže, ktorá uvoľňuje telesné i psychické blokády. Ľubovníkový olej má schopnosť preniknúť do hlbokých štruktúr, a tak uvoľniť svalstvo a regenerovať medzistavcové platničky. Blahodarne pôsobí aj na nervový systém. Breussovou masážou chrbtice sa odďaľujú stavce od seba, aby platnička mala dostatok miesta. Jemnými hmatmi sa postupne vmasíruje ľubovníkový olej. do medzistavcových platničiek, ktoré vplyvom hypericínu zväčšia svoj objem a tým uvoľnia tlak na nervový systém. Svojim zložením a technológiou prípravy je vhodný aj na vnútorné použitie.

Zvýšte pozornosť

Nepoužívajte masážny olej ľubovník 250 ml v prípade, že bude vaša pokožka vystavená priamemu slnečnému svitu. Nepoužívajte masážny olej ľubovník 250 ml v prípade, že užívate antidepresíva, antivirotiká alebo antitrombotické lieky.

bylinný olej chrbát, platničky kĺby 125 ml, olej ľubovník bodkovaný, breussova masáž bylinky, čaje, koreniny, liečivé maste a oleje