bylinky, čaje, koreniny, liečivé maste a oleje marhuľa - prírodná šťava 1,2 l, ovocné šťavy a sirupy, dom byliniek

Tento výrobok je zaradený do projektu autentické chute a vône Slovenska. 

Prepáčte, na stránke e-shop pracujeme, takže sa môže stať, že niektoré metriky nebudú fungovať správne.  Teraz si kúpte naše skvelé produkty v predajni, alebo si ich objednajte cez formulár. Ďakujeme.

čo je nové?    obchod   100% ovocné šťavy   marhuľa 100% šťava 1,2 l

Marhuľová šťava 1,2 l

  1. obsah: 1,2 l

  2. herbár

  3. viac výrobkov z marhule

  4. viac ovocných štiav

€ 23,75

Marhule patria neodmysliteľne k nášmu a veríme, že aj k vášmu letu. Je preto prirodzené, že  okrem predaja ich zavárame na kompót, džem, lekvár a šťavu.

Dnes vám prinášame marhuľovú šťavu vyrobenú tradičnou receptúrou. Nechajte sa inšpirovať mnohými skvelými nápadmi na domáci jogurt, zmrzlinu, napríklad pridajte 300 ml 25% smotany 50 ml marhuľovej šťavy, nechajte zachladiť a máte skvelý letný dezert.

100 %  šťava z plodov marhule je vyrobená lisovaním a pasírovaním. Šťava je osladená cukrom. Pre vysoký obsah flavonových kyselín vrátane kyseliny askorbovej - vitamínu C je táto šťava ideálnym prírodným antioxidantom a posilňuje imunitu. 

Vedeli ste?

Marhule majú okrem skvelej chuti mnoho zdravotných výhod, napríklad schopnosť liečiť tráviace ťažkosti, zápchu, bolesti uší, horúčky, kožné ochorenia, rakovinu a anémiu. Okrem toho majú marhule schopnosť zlepšiť zdravie srdca, znížiť hladinu cholesterolu, zabrániť zhoršovaniu zraku, pomôcť vám schudnúť, liečiť dýchacie ťažkosti, zvýšiť pevnosť kostí a udržiavať rovnováhu elektrolytov v tele.

Marhule majú okrem iného mnoho vlastností vhodných pre kozmetický priemysel. Napríklad sa používa pri výrobe hydratujúcich krémov a olejov na pokožku a pleť.

marhuľa - prírodná šťava 1,2 l, ovocné šťavy a sirupy, dom byliniek bylinky, čaje, koreniny, liečivé maste a oleje