bylinky, čaje, koreniny, liečivé maste a oleje marhuľový džem 755 g, dom byliniek

Tento výrobok je zaradený do projektu autentické chute a vône Slovenska. 

Prepáčte, na stránke e-shop pracujeme, takže sa môže stať, že niektoré metriky nebudú fungovať správne.  Teraz si kúpte naše skvelé produkty v predajni, alebo si ich objednajte cez formulár. Ďakujeme.

čo je nové?    obchod    marhuľový džem 755 g

Marhuľový džem

  1. obsah: 545 g

  2. herbár

  3. viac výrobkov z marhúľ 

  4. viac ovocných džemov

€ 10,75

Marhule patria neodmysliteľne k nášmu a veríme, že aj k vášmu letu. Je preto prirodzené, že  okrem predaja ich zavárame na kompót, džem, lekvár a šťavu.

Dnes vám prinášame marhuľový džem vyrobený tradičnou receptúrou. Nechajte sa inšpirovať mnohými skvelými receptami na marhuľové koláče na piškótovom ceste ako bublaniny, vyskúšajte skvelý banánový zákusok s marhuľovým džemom a šľahačkou.

Alebo si pridajte marhuľový džem do smotany, tvarohu alebo bieleho jogurtu a vyrobte si skvelý domáci dezert.

Vedeli ste?

Marhule majú okrem skvelej chuti mnoho zdravotných výhod, napríklad schopnosť liečiť tráviace ťažkosti, zápchu, bolesti uší, horúčky, kožné ochorenia, rakovinu a anémiu. Okrem toho majú marhule schopnosť zlepšiť zdravie srdca, znížiť hladinu cholesterolu, zabrániť zhoršovaniu zraku, pomôcť vám schudnúť, liečiť dýchacie ťažkosti, zvýšiť pevnosť kostí a udržiavať rovnováhu elektrolytov v tele.

Marhule majú okrem iného mnoho vlastností vhodných pre kozmetický priemysel. Napríklad sa používa pri výrobe hydratujúcich krémov a olejov na pokožku a pleť.

marhuľový džem 755 g, dom byliniek bylinky, čaje, koreniny, liečivé maste a oleje