bylinky, čaje, koreniny, liečivé maste a oleje obličky a močové cesty, bylinná zmes, 95 g

Prepáčte, na stránke e-shop pracujeme, takže sa môže stať, že niektoré metriky nebudú fungovať správne.  Teraz si kúpte naše skvelé produkty v predajni, alebo si ich objednajte cez formulár. Ďakujeme.

čo je nové?    obchod    bylinné čajové zmesy   obličky a močové cesty, bylinná zmes 95 g

Obličky a močové cesty, bylinná zmes  95 g                                                                   Viac o ochorení obličiek a močových ciest                   

hmotnosť: 95 g

€ 7,95

Podávame pri podpornej liečbe zápalov močových ciest a zápalov obličiek, taktiež podávame pre vyplavenie obličkových kameňov a piesku v močových cestách a v mechúri. Nepodávame pri akútnom zápale obličiek a taktiež pri zníženej priepustnosti močových ciest, ktorá môže byť zapríčinená zápalom prostaty.

Pri užívaní čaju, ale nielen, odporúčam vypustiť zo stravy alkohol, vitamínové prípravky a doplnky effervences (šumivé) a korenisté a slané jedlá.

Zloženie      Equisentum arvense L., Urtica dioica, radix, Petroselinum Hortense, Rubus Idaeus L., Agrimonia Eupatoria L, Folium Betula                                                 

Príprava:   Zápar z 1 kávovej lyžičky zmesy na šálku vriacej vody 5 krát denne.  Pri užívaní čaju, ale nielen, odporúčam vypustiť zo stravy alkohol, vitamínové prípravky a doplnky effervences (šumivé) a korenisté a slané jedlá.                                                 

obličky a močové cesty, bylinná zmes, 95 g bylinky, čaje, koreniny, liečivé maste a oleje