bylinky, čaje, koreniny, liečivé maste a oleje pečeň, bylinná zmes, 55 g, repíkova prírodná lekáreň

Prepáčte, na stránke e-shop pracujeme, takže sa môže stať, že niektoré metriky nebudú fungovať správne.  Teraz si kúpte naše skvelé produkty v predajni, alebo si ich objednajte cez formulár. Ďakujeme.

čo je nové?    obchod    bylinné čajové zmesy   pečeň,  bylinná zmes 55 g

Pečeň, bylinná zmes 55 g                               Viac o ochorení pečene                                                                   

hmotnosť: 55 g

€ 6,95

Stukovatenie pečene a následné zápalové reakcie vedú k zníženiu energetických funkcii, k zníženiu schopnosti likvidácie škodlivých látok, k zníženiu schopnosti prečisťovania krvi a k zníženiu schopnosti tvorby živín. Pri pretrvávajúcich stavoch môže stukovatenie pečeňových tkanív viesť k nekróze alebo ku vzniku karcinómu pečene.

Bylinná zmes, pečeň je základná zmes bez silimarínu a rosvetranolu, ktorá podporuje správnu funkciu pečeňových buniek a tvorbu a obeh žlče.

Zloženie:  Orech kráľovský list a oplodie (Juglang regia), Repík lekársky Agrimonia Eupatoria), Lastovičník väčší (Chelidonium majus), Kozobrada lúčna (Tragopogon pratensis) Púpava lekárska koreň a vňať (Taraxacum officinale)

Príprava:                                                                                                   

6 g bylinnej zmesi na podporu pečene (dve kávové lyžičky) zalejeme 4 dc vriacej vody, luhujeme 5 až 10 min, scedíme a vlažné pijeme. na lačný žalúdok 2 až 3 krát denne

pečeň, bylinná zmes, 55 g, repíkova prírodná lekáreň bylinky, čaje, koreniny, liečivé maste a oleje