bylinky, čaje, koreniny, liečivé maste a oleje prednášky o bylinnej liečbe, všeobecné informácie

Všeobecné informácie k prednáškam

Pre prednášky pre komunity v mieste vášho pôsobenia kontaktujte lektora na uvedenom telefonnom čísle alebo mailovej adrese a spoločne si dohodneme termín, Prípadne vyplňte priložený formulár.

V prípade individuálneho záujmu sa prednáška uskutoční pri minimálne 6 záujemcoch.   

Cena prednášky pre komunity pri 6 účastníkoch je 90 € plus náklady na dopravu na miesto, kde sa prednáška uskutoční. Za zabezpečenie priestoru pre prednášku je zodpovedný organizátor.  

Cena prednášky  pre individuálnych záujemcov je 20 €.  Miesto prednášky sa dohodne podľa toho, odkiaľ pochádza väčšina záujemcov.  

Neprijímame zálohové platby ani platby vopred. Platba sa uskutoční tak ako bolo, je a dúfajme že aj ostane  dobrým zvykom - na mieste po dodaní diela - uskutočnení prednášky, prípadne pred jej začatím  v hotovosti, alebo do 7 dní odo dňa uskutočnenia prednášky na bankový účet.

Lektor prednášok je Jakub Repík, bylinkár a liečiteľ. Bylinkárstvu sa venuje jedenásť rokov, potom čo ukončil svoje pôsobenie v súkromnej sfére ako biznis konzultant. Posledné roky žil v lone prírody, kde sa zoznámil s možnosťami liečenia chorôb prírodnými prostriedkami a postupmi. . Má 56 rokov, znalosti v oblasti marketingu, hlbinnej psychológie, botaniky, dendrológie a farmakológie. Od roku 2019 má vlastnú predajňu Dom Byliniek v Badíne, neďaleko Banskej Bystrice, v ktorej predáva vlastné bylinné výrobky. 

prednášky o bylinnej liečbe, všeobecné informácie bylinky, čaje, koreniny, liečivé maste a oleje