bylinky, čaje, koreniny, liečivé maste a oleje sirup kurkuma 500 ml, sirup z koreňa kurkumy, dom byliniek

čo je nové?    obchod    bylinné sirupy  kurkuma, bylinný sirup. 500 ml

Kurkuma, bylinný sirup

€ 14,95

Zloženie

Kurkuma koreň (curcuma longa)
cukor, klinčeky, citrón, voda.

Všetky naše produkty sú vyrobené z čerstvého koreňa kurkumy dovážaného z Peru. Kurkumový prášok dovážaný z Indie a bežne používaný v gastronómii nie je na terapeutické účely vhodný.

Príprava

Polievkovú lyžičku sirupu z koreňa kurkumy zalejte vlažnou vodou a nechajte vychladnúť.  Opakujte maximálne tri krát denne po jedle.Neužívajte bez zriedenia vodou.

Užívanie

Tento kurkumový sirup nie je žiadna sladká vodička zafarbená na oranžovo. Je to poctivý sirup s výnimočnými zdravotnými účinkami. V jednej fľaške sa nachádza 320 ml čistej šťavy vylisovanej z koreňa kurkumy. S našimi najlepšími  odporúčaniami užívajte pri intenzívnych protizápalových terapiách, napríklad pri akútnych zápaloch gastrointestinálneho traktu, zápalu močových ciest, pri poruche funkcie obličiek asociovanej so zápalom alebo pri akútnych artritických zápaloch.

Mali by ste vedieť

Ikonický liečivý koreň kurkumy je azda jedna z najviac používaných bylín v tradičnej historickej medicíne. Tentokrát vo forme sirupu prináša vďaka svojim významným antioxidačným a protizápalovým účinkom benefity pri liečení artritíd a porušených kĺbov spojených so zápalom. Pridali sme aj klinčeky, aby sme posilnili  schopnosť potláčať zápal a tlmiť bolesť. Používajte pri zápaloch tenkého a hrubého čreva a pri kúrach na posilnenie imunity.

Naše odporúčanie

Pri intenzívnych terapiách zmiešajte v pomere 1/1 kurkumový a zázvorový sirup,. napríklad 25 ml kurkumy a 25 ml zázvoru, zalejte horúcou vodou, pridajte citrónovú šťavu a  med a opakujte 3 x denne.

sirup kurkuma 500 ml, sirup z koreňa kurkumy, dom byliniek bylinky, čaje, koreniny, liečivé maste a oleje