bylinky, čaje, koreniny, liečivé maste a oleje sirup žihľava, bylinný sirup Jakub Repík 500 ml

Prepáčte, na stránke e-shop pracujeme, takže sa môže stať, že niektoré metriky nebudú fungovať správne.  Teraz si kúpte naše skvelé produkty v predajni, alebo si ich objednajte cez formulár. Ďakujeme.

čo je nové?    obchod    bylinné sirupy    žihľava, bylinný sirup Jakub Repík 500 ml

Žihľava, bylinný sirup 500 ml              Herbár                                                                                                                     Viac výrobkov zo žihľavy 

obsah: 500 ml

 9,75

Žihľavový sirup priaznivo pôsobí na znižovanie krvného tlaku, čistí a dezinfikuje močové cesty, podporuje činnosť obličiek, žlčníka aj pečene. Patrí aj k bojovníkom proti artérioskleróze. Žihľava bola macerovaná v studenej vode, precedená a odležaná. Sirup má ostrú zemitú chuť. Môže sa stať že na dne fľaše budú vlákninové usadeniny. Je to preto, lebo tento sirup nie je vyrobený z koncentrátu ale z reálnej v prírode zozbieranej žihľavy. Pred použitím potraste. Po otvorení odložte do chladničky a spotrebujte do 7 dní. 

Zloženie: Žihľava dvojdomá (urtica dioica), citrón repný cukor,voda

Užívanie:  Užívajte polievkovú lyžičku tri krát denne pred jedlom. Zapite vlažnou vodou, alebo si pripravte  nápoj.  Neprekračujte dennú dávku. Užívajte max v dvoj až trojtýždňových kúrach.

sirup žihľava, bylinný sirup Jakub Repík 500 ml bylinky, čaje, koreniny, liečivé maste a oleje