bylinky, čaje, koreniny, liečivé maste a oleje Korona - falošný poplach? kniha z bylinkovej knižnice

.

Knihu korona - falošný poplach?  kupujte v našej predajni v Dome byliniek v Badíne 

alebo objednávajte telefonicky, mailom, alebo vyplnením tohto formulára  

čo je nové?    bylinková-knižnica   Korona - falošný poplach?

Korona - falošný poplach                              

väzba: pevná

počet strán: 184

rok slovenského vydania: 2020

€ 14,75 

Namiesto recenzie

Dr. Karina Reiss sa v roku 2001 podielala na  výskume - Význam sekretovaného chemokínu SDF-1 (faktor 1 odvodený od stromálnych buniek) pre migráciu neurónov v ontogenéze.  Vyštudovala biochémiu na Lekárskej fakulte Univerzity v Kieli v roku 2007 ; V roku  2009 získala cenu WH Haussa od Nemeckej spoločnosti pre výskum artériosklerózy. Od roku 2006 zastáva juniorskú profesúru na Biochemickom inštitúte Univerzity v Kieli. V roku 2008 získala profesúru. Vedie pracovnú skupinu pre bunkovú patobiochémiu na Univerzitnej dermatologickej klinike v Kieli . Je členom Rady pre exelenciu výskumu zápalu a členom rady pre výskun medicíny chronických zápalových reakcii.

Karina Reiss je vydatá za Sucharita Bhakdiho , špecialistu na mikrobiológiu a epidemiológiu infekcií . 

V októbri 2016 a v aktualizovanom novom vydaní v apríli 2020 vydala s manželom knihu Srašiak infekcii: Mýty, ilúzie a realita.

jej kniha Korona- falošný poplach? sa v odbornom svete stretla s rozsiahlym odmietnutím. Napríklad Lekárska fakulta Christian-Albrechts-Universität zu Kiel, Univerzitné medicínske centrum Schleswig-Holstein  sa od jej obsahu dištancovali, keď poukázali napríklad na to, že kniha obsahuje "tendenčné vyhlásenia", ktoré "spochybnila "vedecká usilovnosť lekárskeho výskumu v Nemecku a na medzinárodnej úrovni".  

Korona - falošný poplach? kniha z bylinkovej knižnice bylinky, čaje, koreniny, liečivé maste a oleje