bylinky, čaje, koreniny, liečivé maste a oleje vysoký tlak, bylinná zmes 95 g

Prepáčte, na stránke e-shop pracujeme, takže sa môže stať, že niektoré metriky nebudú fungovať správne.  Teraz si kúpte naše skvelé produkty v predajni, alebo si ich objednajte cez formulár. Ďakujeme.

čo je nové?    obchod    bylinné čajové zmesy  vysoký tlak, bylinná zmes  95 g

Vysoký tlak, bylinná zmes  95 g                     Viac o vysokom tlaku                                      

hmotnosť: 95 g

€ 6,95

Bylinná zmes Vysoký tlak je namiešaná z bylín, ktorých obsah účinných látok a ich vzájomné pôsobenie pomáhajú regulovať krvný tlak, frekcenciu úderov srdca a tiež tlmí produkciu stresového hormónu kortizol, ktorý produkujú nadobličky. 

Zloženie: žihľava dvojdomá (urtica dioica), lipa malolistá (tilia cordata), hloh obyčajný (crataegus laevigata), rebríček obyčajný (achillea millefolium).

Dávkovanie: jednu polievkovú lyžicu bylinnej zmesy na vysoký tlak (cca 3 až 5 g) zalejte 3 dcl vriacej vody a nechajte luhovať 10 minút. Opakujte tri krát denne.  Pri takomto režime vám jedno balenie vydrží 6 dní, čo je optimálna doba užívania. 

Pomôžte si - napríklad tým, že počas užívania bylinnej zmesi na vysoký tlak obmedzíte príjem soli, korenistých a pikantných jedál, obmedzíte fajčenie a pitie alkoholu a budete doržiavať základnú diétu - t.j. žiadne cukry, žiadne bielkoviny, žiadne tuky. Vyhýbajte sa stresovým situáciám a tie čo vzniknú riešte s chladnou hlavou. A jedna rada nakoniec. Nie vždy sa oplatí bojovať, Niekedy je lepšie nechať veci dobehnúť. verte mi, viem o čom píšem.

vysoký tlak, bylinná zmes 95 g bylinky, čaje, koreniny, liečivé maste a oleje