bylinky, čaje, koreniny, liečivé maste a oleje levandula, tinktúra 40 %, 200 ml, bylinný alkoholový extrakt, bylinky na upokojenie, stres a nespavosť, dom byliniek

Prepáčte, na stránke e-shop pracujeme, takže sa môže stať, že niektoré metriky nebudú fungovať správne.  Teraz si kúpte naše skvelé produkty v predajni, alebo si ich objednajte cez formulár. Ďakujeme.

čo je nové?    obchod    tinktúry     tinktúra levanduľa 40% 200 ml

Levanduľové kvapky, 40 %     

  1. obsah: 200 ml alkohol: 40%

  2. herbár

  3. viac výrobkov z levandule

€ 24,75  

Zloženie: Levanduľa úzkolistá vňať  [Lavandula angustifolia], biely alkohol 40%

Príprava: 15 až 20 kvapiek levandulovej tinktúry (cca kávová lyžička) zmiešajte v 3 dcl  vlažnej vody a vypite. Užívajte max tri krát denne.

Táto tinktúra bola vyrobená technológiou trojnásobnej macerácie nadzemných častí levandule úzkolistej v 40% alkohole. Prvá macerácia začala v júli 2021 a tretia skončila v decembri 2021. Tinktúra z levandule tlmí stres a s ním spojené symptómy, bolesti hlavy, úzkosť, nepokoj a poruchy spánku. Tinktúra z levandule inhibuje  anticholínesterázu, podporuje metabolizáciu lipidov a má protizápalové účinky.

levandula, tinktúra 40 %, 200 ml, bylinný alkoholový extrakt, bylinky na upokojenie, stres a nespavosť, dom byliniek bylinky, čaje, koreniny, liečivé maste a oleje