bylinky, čaje, koreniny, liečivé maste a oleje zázvor 100% šťava 200 ml

Prepáčte, na stránke e-shop pracujeme, takže sa môže stať, že niektoré metriky nebudú fungovať správne.  Teraz si kúpte naše skvelé produkty v predajni, alebo si ich objednajte cez formulár. Ďakujeme.

čo je nové?   obchod    bylinné-sirupy     zázvor 100% šťava, bylinná šťava 200 ml

Zázvor 100% šťava, 200 ml         

  1. Herbár
  2. Viac výrobkov zo zázvoru

obsah: 200 ml

€ 11,95

Táto čistá šťava zo zázvoru bola vyrobená ručným mletím a lisovaním koreňov. Usadeninu vo fľaši tvoria vlákniny obsahujúce účinné látky. pred použitím premiešajte šťavu.  

Koreň zázvoru obsahuje fenolové zlúčeniny - gingeroly, girendióny, zingerón a shogaoly, éterické oleje, asparagín, oleoresín, kyseliny octovú a linolovú, kyselinu palmitovú a stearovú, ďalej cukor a škrob. Pôsobením týchto účinných látok a to tak jednotlivo ako aj ich vzájomnou kombináciou zázvor podporuje  protizápalové procesy a to blokáciou cytokínov - komunikátorov buniek imunitného sysému, keďže zápal je aktivácia imunitného systému, znižuje horúčku,  znižuje zrážanlivosť krvi,  zastavuje rast rakovinových buniek, najmä v hrubom čreve,  znižuje vstrebávanie cholesterolu, zabraňuje oxidácii LDL cholesterolu a chráni cievny endotel,  bráni množeniu sa baktérií a vírusov,  podporuje vykašliavanie,  rozširuje cievy a zvyšuje prekrvenie najmä koncových častí tela (prsty na rukách, chodidlá a pod.), chrráni pred vznikom žalúdočných erózií (rany sliznice), stimuluje pohyby čriev, účinkuje spazmolyticky (uvoľňuje kŕče) a karminatívne (proti nafukovaniu), zvyšuje vylučovanie žlče. Skutočne veľmi široké terapeutické spektrum koreňa zázvoru.

zázvor 100% šťava 200 ml bylinky, čaje, koreniny, liečivé maste a oleje