bylinky, čaje, koreniny, liečivé maste a oleje lopúch - bylinný olej z koreňa lopúcha 250 ml

Bylinný olej Lopúch väčší koreň 250 ml kupujte v predajni Dom Byliniek v Badíne v Badíne

alebo vo vašom obchode so zdravou výživou alebo v lekárni

alebo  objednávajte mailom, telefonicky, alebo vyplnením tohto formulára

čo je nové?    výrobky    bylinné-oleje   lopúch väčší-bylinný olej z koreňa lopúcha 250 ml

lopúch väčší, bylinný olej z koreňa lopúcha                           HERBÁR                                                                                                                     VIAC VÝROBKOV Z LOPÚCHA

objem: 250 ml 

€ 14,95 

Zloženie: Lopúch väčší,(Aretium Lappa L radix, Repík lekársky (Agrimonia Eupatoria), slnečnicový olej.

Koreň lopúcha má významný obsah antibakteriálnych a protizápalových látok. Je preto prirodzené, že je často využívaný pri potláčaní príznakov rôznych dermatitíd, ako sú ekzémy, akné, či psoriázy, tiež hnisavé vyrážky a ďalej účinne pomáha pri uhrovitosti, mastnej pokožke a svrbiacich vyrážkach. Obsahuje látky, ktoré pomáhajú proti vypadávaniu vlasov, podporuje tiež rast nových vlasov a výborný je aj na lupiny a mastné vlasy.

Vysoko oceňované sú antibakteriálne a upokojujúce účinky rastliny, z ktorej extrakt je všestranným liečivom kožných problémov, akými sú napríklad ekzém, akné či psoriáza. Výťažok z lopúchového koreňa je považovaný za afrodiziakum. Hovorí sa o ňom, že stimuluje vzrušenie a sexuálne funkcie. Okrem toho tiež dokáže napraviť pokazené trávenie, ktoré je všeobecným základom zdravia.

lopúch - bylinný olej z koreňa lopúcha 250 ml bylinky, čaje, koreniny, liečivé maste a oleje